Тимошенко боротиметься з продажем землі в Україні: названо спосіб

Лідерка "Батьківщини" пообіцяла "звертатися до людей"

Тимошенко боротиметься з продажем землі в Україні: названо спосіб

Лідерка партії "Батьківщина", народна депутатка Юлія Тимошенко в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" пообіцяла винести на всеукраїнський референдум питання про вільний ринок землі в Україні.

"Якщо землю пустять з молотка, і її розкуплять світові корпорації й країни, буде надзвичайно складно її повернути. Ми залишимося народом без землі, без здатності жити, без 72% території України. І тому зараз ми починаємо референдум. Ми хотіли п'ять питань винести на референдум, але вони законом заборонили. Тільки одне питання, і це питання - чи готова українська нація продати українську землю в такий важкий для світу момент і тоді, коли навпаки - всі країни скуповують свою землю назад? Я хочу, щоб люди це сказали", - зазначила Тимошенко.

Читайте також: Тимошенко назвала умову для свого прем'єрства

Популярні відео

За її словами, "Батьківщина" зараз створює ініціативні групи, "які ходитимуть селами та містами й збиратимуть підписи".

"Сьогодні там понад 12 тис. осіб. Ми хочемо в травні зібрати з'їзд цієї групи, з нами фермери, з нами більшість аграріїв, крім монополістів. Нам потрібно це зупинити. Якщо цей перший спосіб вони не дадуть зробити, я маю на увазі проведення референдуму заблокує президент, його оточення - ми будемо звертатися до людей, йти до президента і відстоювати свою землю", - підкреслила вона.

Читайте також: У нас немає вакцинації - Тимошенко розкритикувала боротьбу з коронавірусом в Україні

Нагадаємо, з 1 липня 2021 року в Україні набуває чинності закон про відкриття ринку землі. До набуття ним чинності в Україні діє мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Устенко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявляв, що повноцінний запуск ринку землі в Україні може бути відкладений.

Джерело Україна 24 Теги