В "Слузі народу" відреагували на поїздку нардепа до Лукашенка: це приватний візит

У колег по фракції накопичилися питання до Євгена Шевченка

В "Слузі народу" відреагували на поїздку нардепа до Лукашенка: це приватний візит

Голова партії "Слуга народу", народний депутат Олександр Корнієнко в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" прокоментував поїздку свого однопартійця Євгена Шевченка до Білорусі на зустріч з Олександром Лукашенком. Корнієнко запевнив, що Шевченка ніхто не уповноважував на такий візит.

"Депутати є депутатами 24 години на добу, це таке роз'яснення Конституційного суду. У будь-якому випадку народний депутат є представником держави, і в даному випадку - представником чинної влади. Але це приватний візит, його ніхто не уповноважував туди їхати з будь-якою метою від партії і фракції, ані МЗС, ані Офіс президента. Це можна трактувати як його власну ініціативу, висловлювання його власної політичної позиції, яка, на жаль, розходиться з позицією всього парламенту, який ухвалював постанову щодо подій у Білорусі", - заявив Корнієнко.

Читайте також: Це просто аморально: експрем'єр про новий гучний скандал зі "слугою народу"

Нардеп зазначив, що поведінка Шевченка буде обговорюватися у четвер на засіданні депутатів фракції в форматі онлайн, оскільки "у колег багато питань".

Нагадаємо, нардеп від партії "Слуга народу" Євген Шевченко після скандальних виборів у Білорусі привітав Олександра Лукашенка з переобранням на посаду президента. Також Шевченко виступав з критикою учасників протестів проти Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги