Реакція не та, яку б хотілося — "слуга народу" про сесію ПАРЄ

Єлизавета Ясько розповіла про збір підписів під заявою про провокації Росії

Реакція не та, яку б хотілося — "слуга народу" про сесію ПАРЄ

Українська делегація в ПАРЄ зібрала підписи представників восьми країн під заявою про провокації з боку Російської Федерації. Представниця української делегації в ПАРЄ, нардепка Єлизавета Ясько розповіла, для чого збиралися підписи.

"Хочу сказати, що реакція Ради Європи та ПАРЄ на події в Україні не така, яку б ми хотіли бачити. Це пов'язано з різними причинами. В ПАРЄ багато проросійськи налаштованих делегатів, крім того, парламентська дипломатія України зараз не є сильною. Дуже багато надій на те, що зараз робить наш президент Зеленський на зустрічах, але по парламентській лінії робота недостатня", — сказала вона.

Читайте також: Росія шантажує ПАРЄ — подробиці від кореспондентки "Україна 24"

Популярні відео

За словами Ясько, ситуація хоч і повільно, але змінюється.

"Вісім країн підписалися під заявою, це наші друзі, які нас системно підтримують, це країни Балтійського блоку. Але цього недостатньо. Парламентська асамблея Ради Європи навіть відмовилася проводити дебати з приводу загострення подій на кордоні з Росією. Але і редагування росіян також не підтримують. У ПАРЄ є певне емоційне роздратування і небажання давати Росії те, чого вони хочуть. Ситуація трохи змінюється", — сказала вона.

Раніше глава української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева розповіла, які питання щодо України планувалося підняти.

Джерело Україна 24 Теги