Дали серйозний аванс — ексміністр назвав головне завдання нового посла України в США

Костянтин Грищенко розповів, з ким повинна буде побудувати діалог у США Оксана Маркарова

Дали серйозний аванс — ексміністр назвав головне завдання нового посла України в США

Посол України в США Оксана Маркарова вирушила до Вашингтона. Про її завдання висловився ексміністр закордонних справ України Костянтин Грищенко в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Мені здається, що пані Маркаровій був виписаний дуже серйозний аванс. Будемо сподіватися, що вона здатна виконати те, що на сьогодні для нас є дуже складним завданням. Це перш за все підтримка політичного діалогу, який повинен бути спрямований на надання Україні всебічної підтримки в першу чергу у сфері безпеки та військовій сфері", — сказав він.

Читайте також: Зеленський визначив пріоритети у співпраці зі США: посол повідомила подробиці

Грищенко розповів, з ким у США потрібно побудувати діалог.

"Для цього потрібно буде вести діалог у першу чергу не з тими, хто має фінансовий і економічний досвід у системі управління, а з тими — і таких людей більшість у команді Байдена — у кого є саме досвід дипломатичної роботи, роботи в структурах з безпеки, таких як Рада національної безпеки, Міністерство оборони, розвідувальні структури. Це специфічна група людей, у яких свій стиль мислення, спілкування, оцінки", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, кандидатуру Оксани Маркарової на посаду посла в США запропонував глава МЗС Дмитро Кулеба в листопаді 2020 року, а вже 30 грудня Україна отримала агреман на призначення Маркарової на посаду посла США. Указ про її призначення президент Володимир Зеленський підписав наприкінці лютого.

Джерело Україна 24 Теги