"Слуга народу" про скандал з нардепом Тищенком: "Складно говорити з європейцями"

Євгенія Кравчук розповіла, що чекає на скандального депутата

"Слуга народу" про скандал з нардепом Тищенком: "Складно говорити з європейцями"

Про скандал з депутатом від "Слуги народу" Миколою Тищенком, який нібито влаштував святкування дня народження дружини в ресторані в порушення карантину, висловилася депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Особисто я дуже негативно оцінюю такий уже другий випадок. Дуже складно пояснювати європейським партнерам, що ми хочемо приєднатися до ЄС, коли тут, де ми перебуваємо, обмеження однієї людини під час обіду за столиком і просять, якщо двоє сіли, розсістися, всі ходять у масках навіть на вулицях, і дуже великі штрафи. Скажу так: я б такого не зробила", — сказала вона.

Читайте також: "Я б знищив його морально": Гордон про інтерв'ю зі скандальним "слугою народу"

Популярні відео

Кравчук відповіла, як заведено діяти у фракції в подібних скандальних випадках.

"У нас 245 народних депутатів, це в 10 разів більше, ніж у найменшій фракції. Дуже багато людей. Якщо бувають випадки, які виходять за рамки пристойності, моралі або порушують будь-які обмеження, то розмову веде заступник голови фракції. Оскільки Микола сам є одним із заступників голови фракції, то вести розмову з ним, напевно, має Давид Арахамія, який є головою фракції", — сказала вона.

Нагадаємо, в мережі з'явилися фото і відео вечірки, яку депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко нібито влаштував у ресторані київського готелю Fairmont 18 квітня з нагоди дня народження своєї дружини.

Раніше нардеп Микола Тищенко став героєм гучного скандалу навколо його ресторану "Велюр", який нібито працював під час жорсткого карантину.

Джерело Україна 24 Теги