Ляшко висміяв звернення Путіна до росіян: краще б хвалився будівництвом туалетів

Політик спрогнозував, про що говоритиме президент Росії

Ляшко висміяв звернення Путіна до росіян: краще б хвалився будівництвом туалетів

Президент Росії Володимир Путін у своєму зверненні до Федеральних зборів 21 квітня хвалитиметься нарощуванням військової потужності РФ, в той час як "половина росіян ходять у дерев'яний туалет на вулицю".

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

"Що скаже Путін, думаю, зрозуміло. В черговий раз покаже нові військові розробки, ракети свої, розповідатиме, що вони перші в світі у гонці озброєнь. Гонка озброєнь зруйнувала Радянський Союз, розвалить і Росію, вони не в тій ситуації, щоб собі це дозволити. Вони не можуть похвалитися рівнем життя своїх громадян, половина росіян ходять у дерев'яний туалет на вулицю, не мають доступу до елементарних потреб. І привласнили собі український борщ, а самі щі їдять. Щі - це те, що скисло, взяли і з'їли. У них навіть немає сил зварити борщ", - заявив Ляшко.

Читайте також: Путін розуміє, що може "дістати на горіхи" — політолог про війну Росії з Україною

Політик порадив Путіну хвалитися "не новими розробками ракет, а скільки в Росії нових туалетів побудували і дали росіянам воду, світло й тепло, щоб вони жили по-людськи, а не як у 18 столітті".

Популярні відео

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що на президента РФ Володимира Путіна чекає крах у разі великої війни проти України.

Джерело Україна 24 Теги