На Путіна чекає крах - Ляшко про загрозу війни України і Росії

Росія блефує, щоб торгуватися зі світовими лідерами, вважає політик

На Путіна чекає крах - Ляшко про загрозу війни України і Росії

Президент Росії Володимир Путін "не потягне" велику війну проти України.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

"Немає ніякої великої війни і не буде, Путін не потягне цю війну. Україну просто так маршем він не пройде, отримає величезний опір. Росія сьогодні не в тій ситуації, Україна не в тій, і світ уже не той, що був 2014 року, коли дозволили Путіну проковтнути Крим і піти на Донбас. Сьогодні зовсім інша ситуація", - вважає політик.

Читайте також: Солдатів з автоматами не буде: міністр пояснив, як Європа може допомогти Україні

Популярні відео

На думку Ляшка, якщо Путін надумає розв'язати цю війну, це "завершиться його поразкою і крахом, персонально його - Путіна".

"Це блеф для того, щоб піднімати ставки, торгуватися зі світовими лідерами, щоб ставити Україні умови. Думаю, значна частина політиків в Україні підігрують Путіну, щоб потім привести план капітуляції і розповісти: бачите, ми уникли війни, але потрібно зробити те і те. Я не виключаю, що це може бути спільна гра між політиками в Україні та кремлівською клікою", - зазначив лідер Радикальної партії.

Читайте також: Путін розуміє, що може "дістати на горіхи" — політолог про війну Росії з Україною

Раніше директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, за якої умови президент Росії Володимир Путін вирішить напасти на Україну.

Джерело Україна 24 Теги