Експрем'єр розповів, якій вакцині від коронавірусу він довіряє

Володимир Гройсман прокоментував вакцинацію в Україні

Експрем'єр розповів, якій вакцині від коронавірусу він довіряє

Українці можуть вакцинуватися будь-якою доступною вакциною від коронавірусу, якщо вона дозволена Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Про це розповів в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" експрем'єр-міністр України Володимир Гройсман, оцінюючи вакцинацію в Україні.

"Постачання вакцин має бути безперебійним потоком. Я розумію, що проблеми є у всьому світі. Але жодна країна не зупинилася у своїй вакцинації. Вакцинують і мають вже мільйони людей, які вакциновані. У нас в Україні сьогодні 817 тис. вакцин, використано менше половини . А рештою, чому люди не вакцинуються? Це питання зокрема і організації - визначення тих людей, які мали б вакцинуватися", - зазначив він.

Читайте також: Степанов розповів, кого щепитимуть вакциною Pfizer

Популярні відео

Також Гройсман нагадав, що 350 тис. українців записалися в чергу на вакцинацію, "тобто, тим, хто хоче - не дають можливості, ті, хто не хоче - не вакцинуються".

"Я можу сказати одне: я довіряю всім вакцинам, які дозволені ВООЗ. І вважаю, що необхідно людям вакцинуватися, якою вакциною, в який час - самі вирішуйте. Я це зроблю без питань, будь-якою вакциною, яка дозволена ВООЗ", - заявив експрем'єр.

Читайте також: Життєво необхідно — Степанов назвав важливий крок щодо вакцин

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що Україні необхідне власне вакцинне виробництво.

Джерело Україна 24 Теги