Є загроза для України і ЄС - експрем'єр попередив про небезпечну зброю Росії

Вся Європа може опинитися "в дуже поганій ситуації", вважає Володимир Гройсман

Є загроза для України і ЄС - експрем'єр попередив про небезпечну зброю Росії

Газогін "Північний потік-2", якщо Росії вдасться його добудувати, стане енергетичною зброєю Кремля проти України та країн Євросоюзу.

Про це розповів в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" експрем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Це загрожує насамперед Європейському Союзу залежністю. Росія непередбачувана. І ми розуміємо, що це ще один інструмент, це енергетична зброя фактично, яка буде налаштована на те, що вони контролюватимуть основний потік газу в країни ЄС. І ось коли, не дай Боже, будуть аномально низькі температури, і буде тільки цей газопровід - а їхнє завдання його добудувати і знищити українські газопроводи - тоді вони будуть тримати всю Європу в дуже поганій ситуації. На мій погляд, його потрібно заборонити, зупинити це будівництво, і таким чином забезпечити національну енергетичну безпеку Євросоюзу і розвивати український газопровід", - заявив Гройсман.

За словами екс-прем'єра, повинна бути "чітка політична воля всіх урядів, причетних до прийняття рішень".

Читайте також: Економіка Росії обвалиться за кілька місяців — журналіст про санкції США

Популярні відео

Раніше міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна очікує від ЄС посилення санкцій проти Росії, включаючи відмову від добудови "Північного потоку-2".

Джерело Україна 24 Теги