Переговори Байдена і Путіна: озвучено прогноз, чого чекати Україні

Користь від цієї зустрічі може бути для всіх, вважає міжнародник Володимир Дубовик

Переговори Байдена і Путіна: озвучено прогноз, чого чекати Україні

Зустріч президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна матиме позитивні наслідки для України.

Таку думку висловив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" експерт-міжнародник Володимир Дубовик.

"Користь від цієї зустрічі може бути для всіх. Росія може показати всім, чого вона домагається, що вона велика держава, з нею рахуються, бо Путіна покликали на зустріч. Це питання статусу, впливу, визнання ролі Россі в світі, це для них важливо. США знову повертаються до розмови про долю України, зняття рівня напруги, ініціатива про зустріч була від пана Байдена. А для нас будь-які зусилля, які можуть призвести до зниження напруги, будуть на користь", - сказав експерт.

Читайте також: У Росії розповіли про "друзів Путіна" в оточенні Байдена

Популярні відео

Нагадаємо, президент США Джо Байден у телефонній розмові з президентом РФ Володимиром Путіним висловив стурбованість концентрацією російських військ біля кордонів України, а також запропонував Путіну провести переговори в нейтральній країні в найближчі місяці. Очікується, що зустріч Байдена і Путіна може відбутися влітку 2021 року.

Читайте також: Байден дав час до літа — журналіст назвав два варіанти для Путіна

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент США Джо Байден знущається над президентом Росії Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги