Солдатів з автоматами не буде: міністр пояснив, як Європа може допомогти Україні

Олексій Резніков розповів, які методи впливу ЄС може застосувати до Росії

Солдатів з автоматами не буде: міністр пояснив, як Європа може допомогти Україні

Україні не варто очікувати від Європи військової допомоги, заявив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Україна 24". Він відповів на питання, як далеко готові йти союзники України, якщо буде широкомасштабна війна Росії проти України.

"Мені здається, у них є варіанти прийняття жорстких рішень. Звісно, ніхто не прийде з автоматами нас захищати, це очевидно. Але, я думаю, отримувати певну серйозну допомогу технічного, фінансового характеру – на це ми точно можемо очікувати", — сказав він.

Читайте також: Путін розуміє, що може "дістати на горіхи" — політолог про війну Росії з Україною

Популярні відео

Резніков наголосив на важливості посилення санкцій.

"Але ще головне, мені здається, вплив економічного характеру, більш жорсткий, може відбутися. Я згоден, що санкційний режим не тисне. Насправді він тисне, але вони вже отримали імунітет від тих санкцій, вони звикли жити в такому режимі. Тому сьогодні для нас дуже важливо – посилення тих санкцій, включаючи відмову від добудови "Північного потоку-2". Я переконаний, що відкрите військове вторгнення для росіян не вигідне. Вигідно їм сьогодні демонструвати загрозу", — сказав він.

Раніше Резніков розповів, чого зміг домогтися президент України на зустрічі з президентом Франції.

Джерело Україна 24 Теги