Представники Росії сидять перелякані — міністр про переговори щодо Донбасу

Олексій Резніков розповів, що не так з поведінкою представників Росії в ТКГ

Представники Росії сидять перелякані — міністр про переговори щодо Донбасу

Представники російської делегації в Тристоронній контактній групі не мають власної позиції — про це заявив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Україна 24".

"Стосовно перемовин у ТКГ в Мінську, там все дуже просто. На жаль, поки що, з певних міркувань Росії вони там не делегували суб’єктних перемовників. Там люди несуб’єктні, вони не мають власної позиції, а представники Росії не мають жодного прикладу, щоб вони висловили свою власну позицію. Вони постійно ухиляються від прямих відповідей на запитання, тому що немає оцієї суб’єктності. Вони перелякані сидять, і це видно", — сказав він.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу: в ТКГ розповіли, чи буде обмін полоненими

Популярні відео

За словами Резнікова, Росія має визначитися зі своєю позицією у перемовинах.

"Тому при ухваленні рішення, якщо Росія буде дійсно зацікавлена в перемовинах, вона повинна дати їм цю суб’єктність. Єдина людина, яка має суб’єктність у цих перемовинах – це представник президента Путіна в політичних радниках в нормандському форматі. Там суб’єктність є, а в "Мінську", на жаль, поки цього немає", — сказав він.

Раніше Резніков розповів, чого зміг домогтися президент України на зустрічі з президентом Франції.

Джерело Україна 24 Теги