Європа не допоможе Україні — Гордон про зустріч Зеленського з Макроном

Дмитро Гордон вважає, що Європа наклала на Росію слабкі санкції

Європа не допоможе Україні — Гордон про зустріч Зеленського з Макроном

Президент України Володимир Зеленський був засмучений після зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макроном у Парижі, заявив журналіст Дмитро Гордон в програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Ситуація в цьому випадку настільки безпорадна, що я не дивуюся, що Зеленський нерадісний і засмучений. Я не вірю європейцям. Я не вірю в те, що вони можуть нам допомогти. Вони постійно заявляють, що вони дуже схвильовані. Але реально ніякої допомоги немає і не буде. І її не треба чекати. Європа пронизана наскрізь російською агентурою, ми знаємо ці прізвища. Історично Європа поводиться недобре, непослідовно. Згадаймо домовленості з Гітлером 1938 року", — сказав він.

Читайте також: Україні знову викручуватимуть руки — Піонтковський про нормандську зустріч

Популярні відео

Гордон вважає, що Європа наклала занадто м'які санкції на Росію.

"Це не допомога, це антидопомога. Крім того, європейські санкції дуже слабкі стосовно Росії. Франція історично до Росії близька. Макрон з Путіним дуже добре ладнають, а Меркель — тим більше. Я не вірю в те, що з цих дипломатичних раундів, переговорів може щось для України зростися, не вірю, немає передумов", — сказав він.

Раніше ексміністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявив, що у зустрічі президентів України та Франції в Парижі є позитив.

Джерело Україна 24 Теги