Україні знову викручуватимуть руки — Піонтковський про нормандську зустріч

Російський політолог розповів про зустріч політичних радників і про наслідки розмови Байдена з Путіним

Україні знову викручуватимуть руки — Піонтковський про нормандську зустріч

Президент США Джо Байден повівся з президентом Росії Володимиром Путіним як поліцейський з терористом, заявив російський політолог Андрій Піонтковський в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Який сенс дзвінка Байдена Путіну і подальшого виступу Байдена? Байден повівся як досвідчений поліцейський, який, коли він хоче убезпечити терориста, починає розмовляти з ним люб'язно і шанобливо. Він звернувся до Путіна цього разу не як до вбивці, а як до великого президента великої держави. В результаті він отримав деяку паузу. Я навіть не думаю, що ця зустріч зараз відбудеться. Найголовніше питання — не те, що вона буде сьогодні й завтра, а як буде використана ця пауза: для зміцнення суверенітету України чи для підштовхування її до мирної капітуляції", — сказав він.

Читайте також: Байден взяв на озброєння підхід Путіна – ексміністр про санкції проти Росії

Популярні відео

За словами політолога, Путін знову тиснутиме на Україну.

"Завтра зустрічаються радники чотирьох глав держав. Макрон раптом вийшов з ініціативою 15 кластерів щодо реалізації Мінських угод. Макрон прекрасно розуміє, що Путін ніколи не піде з ОРДЛО і нічого там не змінить. Для Путіна реалізація Мінських угод — це змусити Україну визнати ОРДЛО як інститут української держави, по суті, приєднати Україну до ОРДЛО. Україна категорично від цього відмовлялася. Завтра Україні знову викручуватимуть руки, щоб підштовхнути в цьому напрямку", — сказав він.

Раніше російський правозахисник і громадський діяч Марк Фейгін розповів про "друзів Путіна" в оточенні президента США Джо Байдена.

Джерело Україна 24 Теги