Затримання українського консула в Росії: Україна дасть симетричну відповідь

Український дипломат не мав жодного відношення до дій, які йому інкримінують, заявили в МЗС

Затримання українського консула в Росії: Україна дасть симетричну відповідь

Затримання в Санкт-Петербурзі українського консула Олександра Сосонюка є грубою провокацією Росії, Україна незабаром визначиться з симетричною відповіддю.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Новини" на телеканалі "Україна 24" заявив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін.

"Зазначені дії російських правоохоронців є нічим іншим, як грубою провокацією, грубим порушенням всіх норм Віденських конвенцій. Наш дипломат ніяк не міг бути затриманий. Більш того, він не мав жодного відношення до тих дій, які йому інкримінують. Найближчим часом МЗС визначиться з симетричною відповіддю відповідно до існуючої практики в таких ситуаціях", - заявив Єнін.

Читайте також: Ситуація, як 2014 року – ексглава СБУ про війська Росії біля кордонів України

Популярні відео

За даними російських ЗМІ, ФСБ звинувачує Олександра Сосонюка у шпигунстві, а саме - у здобутті закритої інформації з баз федеральних правоохоронних органів. Кремлівські силовики вважають, що діяльність Сосонюка мала ворожий характер. Українського консула затримали на кілька годин, а тоді відпустили.

Раніше журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав наступну мету президента РФ Володимира Путіна після України.

Джерело Україна 24 Теги