Переговори щодо Донбасу: в ТКГ розповіли, чи буде обмін полоненими

На переговори вплинула військова напруга на українському кордоні

Переговори щодо Донбасу: в ТКГ розповіли, чи буде обмін полоненими

Росія на переговорах щодо Донбасу використовує обмін полоненими як інструмент тиску на Україну, тому їх звільнення може затягнутися.

Про це розповів в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" член української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш.

"На останньому засіданні під час звіту гуманітарної підгрупи я почув факт, що Україна в черговий раз дала списки. Чи буде вирішене питання - якщо і буде, то не на рівні ТКГ. Хоча б на рівні зовнішньополітичних радників було б бажано про це домовитися. Ось технічне забезпечення такого обміну буде проводити ТКГ, якщо про нього буде політична домовленість на вищому рівні", - сказав він.

Читайте також: Кравчук пояснив свої слова про готовність стріляти по росіянах

Популярні відео

На думку Гармаша, враховуючи військову напругу на українському кордоні, не варто очікувати, що Росія захоче піти на такий обмін.

"Вона буде використовувати всі можливі для неї механізми для тиску на Україну. На жаль, обмін полоненими - це один з таких механізмів", - пояснив член української делегації в ТКГ.

Читайте також: Філарет звернувся до росіян: Хочете миру – залиште Донбас

Раніше член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що Україна запропонувала скликати позачергове засідання ТКГ у зв'язку з концентрацією військ Росії біля своїх кордонів.

Джерело Україна 24 Теги