Україна запропонувала провести переговори щодо Донбасу позачергово: з'явилися подробиці

Сергій Гармаш розповів, як Росія намагається тиснути на Україну на переговорах ТКГ

Україна запропонувала провести переговори щодо Донбасу позачергово: з'явилися подробиці

Україна запропонувала скликати позачергове засідання Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу в зв'язку з концентрацією військ Росії біля своїх кордонів.

Про це розповів в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш.

На запитання, як поводяться росіяни на засіданнях ТКГ, Гармаш відповів:

"Я впевнений, що наступне засідання відбудеться, оскільки Росія в ньому теж зацікавлена. Особливо зараз, і це помітно за їхньою поведінкою. Коли перед нашими кордонами скупчення російських військ і військової техніки, вони поводяться впевнено і будуть використовувати цей момент, щоб нав'язувати нам свої наративи в ході дипломатичних переговорів".

Читайте також: Кравчук пояснив свої слова про готовність стріляти по росіянах

 

Популярні відео

За його словами, на останньому засіданні спецпредставник від ОБСЄ Хайді Грау "констатувала, що позиції сторін щодо цього компенсаційного механізму з реагування на порушення режиму тиші настільки різні, що фактично наразі обговорювати нічого".

"Тому Україна запропонувала скликати позачергове засідання. Я думаю, це буде в форматі підгрупи з безпеки, щоб напрацювати якийсь інструмент для обговорення. Хоча, чесно кажучи, я не дуже вірю, що це зараз можливо", - зазначив член української делегації в ТКГ.

Читайте також: Філарет звернувся до росіян: Хочете миру – залиште Донбас

Раніше російський журналіст Ігор Яковенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як пропаганда готує росіян до війни проти України.

Джерело Україна 24 Теги