Мінські угоди - шлях в нікуди: нардеп назвав їх єдину користь

Сергій Власенко зазначив, що за сім років так і не виконали навіть перший пункт угод

Мінські угоди - шлях в нікуди: нардеп назвав їх єдину користь

Мінські угоди довели свою нежиттєздатність, за сім років перемовини показали лише один практичний ефект – у питанні обміну полоненими.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" народний депутат від "Батьківщини" Сергій Власенко.

"Мінським угодам вже сім років, а ми ще досі не досягли виконання їхнього першого пункту – повне і всеосяжне припинення вогню. Напевно треба визнати, що Мінські угоди – непрацююча історія. "Батьківщина" вважає, що це шлях в нікуди", - підкреслив Власенко.

Читайте також: Україна відмовилася від переговорів щодо Донбасу в Мінську: Кравчук повідомив деталі

Популярні відео

При цьому нардеп уточнив, що дію домовленостей не треба припиняти, "бо нормандський формат – це політична надбудова Мінських угод".

"Але треба розуміти, що єдиний ефективний практичний результат, якого можна досягти на цьому майданчику – це обмін полоненими. Більше, на жаль, нічого досягти ми не можемо. Відтак, не руйнуючи "Мінськ", треба будувати інші альтернативи, які базуються на Будапештському меморандумі", - заявив він.

Читайте також: Може завершитися розвалом України - Гордон про Мінські угоди

Раніше народна депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" підбила підсумки переговорів президента України Володимира Зеленського з лідерами Франції та Німеччини Емманюелем Макроном і Ангелою Меркель.

Джерело Україна 24 Теги