Війська Росії в нашому домі – експрем'єр розповів, якої допомоги Заходу чекає Україна

Як підкреслив Арсеній Яценюк, сьогодні Україна захищає весь світ

Війська Росії в нашому домі – експрем'єр розповів, якої допомоги Заходу чекає Україна

Україна очікує від США та Євросоюзу військової допомоги, проведення спільних навчань, а також надання плану дій щодо членства в НАТО, щоб стримати агресію Росії.

Про це заявив експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час Київського безпекового форуму 16 квітня, який транслювався в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Сьогодні Україна захищає весь світ, бореться за свою територіальну цілісність і суверенітет і захищає весь Європейський Союз і весь вільний світ… Режим Путіна – це загроза всьому світу - США, Україні і Європейському Союзу", - зазначив Яценюк.

Читайте також: Ситуація, як 2014 року – ексглава СБУ про війська Росії біля кордонів України

Популярні відео

За словами експрем'єра, війська Росії "вже не біля порогу, а в нашому домі".

"Україна потребує підтримки, і я хочу чітко донести цю думку як Сполученим Штатам, так і нашим європейським друзям. Ми потребуємо летальної зброї, спільних навчань, нелетальної зброї, військової допомоги, технічної допомоги для військових. Щодо політичної підтримки - важливо, що український народ вірить в те, що наше майбутнє в НАТО та Європейському Союзі. Тут ми досить прагматичні і не наївні, ми абсолютно розуміємо, що ми не можемо отримати це членство досить швидко. Але ми розпочали ці процеси у 2008 році. Як глава Верховної Ради я написав листа в НАТО і попрохав надати нам ПДЧ. Зараз давно пора виконати ту обіцянку, яка була дана в Бухаресті в 2008 році для України", - заявив він.

Читайте також: Телевізор готує росіян до війни з Україною — журналіст про дії Кремля

Раніше журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав наступну мету президента РФ Володимира Путіна після України.

Джерело Україна 24 Теги