Державі потрібні інструменти — в "Слузі народу" пояснили створення нового фонду

Олександр Корнієнко пояснив, що за фонд очолить Тимофій Милованов

Державі потрібні інструменти — в "Слузі народу" пояснили створення нового фонду

Кабмін призначив ексміністра економічного розвитку і позаштатного радника глави Офісу президента Тимофія Милованова в.о. голови державної компанії "Національний фонд інвестицій України". Про завдання та цілі фонду розповів нардеп з фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко у програмі "Народ проти" на телеканалі "Україна 24".

"Офіс простих рішень робить контент – закони, ідеї, концепції. А треба ще фонд, який буде відбирати певним чином проєкти, думаю, Тимофій Милованов нам це незабаром запропонує, і в ці проєкти інвестувати. Держава має витрачати гроші не лише на обслуговування всіх видатків, яких у нас дуже багато. Але треба кудись інвестувати, держава має мати інструменти, як це робити. Фонд – це нормальна історія, треба проконтролювати, щоб це не були чергові лижні інструктори", — сказав він.

Читайте також: Є дуже великий ризик: аналітик розповів, що буде з доларом

Популярні відео

"Фонд спрямовуватиме гроші на конкретні інвестиційні проєкти, які так чи інакше будуть або пов’язані з державою, там буде частка державна, або будуть відкриті, і там можна буде приватизувати", — сказав депутат.

Раніше в Міністерстві цифрової трансформації презентували проєкт "Дія City" для залучення стартапів.

Джерело Україна 24 Теги