Не контрабанда: екссекретар РНБО назвав два основні питання, якими варто зайнятися

"Зараз суспільство точно не мобілізоване перед загрозами з боку Росії", - заявив Данилюк

Не контрабанда: екссекретар РНБО назвав два основні питання, якими варто зайнятися

Колишній секретар РНБО Олександр Данилюк в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» розповів, що відомство має займатися не питанням контрабанди, а насамперед - ситуацією з коронавірусом та військами Росії на кордоні з Україною.

«Стосовно топ-10 контрабандистів, я не приховую свого скептичного ставлення до такого інструменту санкцій від РНБО. Я вважаю, що це не функція РНБО – боротися з контрабандою. Я вважаю, що ці персональні санкції можуть спрацювати лише раз. З минулого засідання РНБО минуло два тижні. Повірте, всі, хто встиг налякатися, вже перереєстрували все своє майно на родичів, друзів тощо. Я в ті санкції не вірю. Друга хвиля дасть нульовий результат», - зазначив Данилюк.

Читайте також: Сподіваюсь, буде рішення суду – Разумков про нові санкції РНБО

Популярні відео

«Наразі РНБО має фокусуватися, я вважаю, на двох ключових питаннях – коронавірус і ситуація на кордоні з Росією, це найважливіші питання. Наскільки я бачу, люди не відчувають напруги, несерйозно сприймають. Насправді те, що робить Росія – це підготовка до агресії. Станеться вона, чи не станеться – це інше питання. Але зараз суспільство точно не мобілізоване. А влада має мобілізувати як суспільство, так і ЗСУ до можливої агресії», - додав він.

Читайте також: На РНБО було 7 питань — подробиці від Данілова

Нагадаємо, 2 квітня на засіданні Ради національної безпеки та оборони ввели санкції проти "топ-10 української контрабанди". Президент Володимир Зеленський своїм указом 4 квітня ввів в дію рішення РНБО про санкції.

Джерело Україна 24 Теги