"Велике будівництво": Київщина отримає ще 5 оновлених приймальних у лікарнях

Поточного року на модернізацію приймальних відділень в опорних лікарнях Київщини спрямують 38,2 млн грн

"Велике будівництво": Київщина отримає ще 5 оновлених приймальних у лікарнях

У межах президентської програми "Велике будівництво" цього року на модернізацію приймальних відділень в опорних лікарнях Київщини спрямують 38,2 млн грн. Ці кошти необхідні для завершення будівельних робіт і встановлення необхідного обладнання на базі п’яти закладів охорони здоров’я – Ірпінської центральної міської лікарні, а також Переяславської, Обухівської, Тетіївської та Фастівської центральних районних лікарень. Про це повідомляє Київська ОДА.

"В Ірпені, Обухові та Тетієві роботи плануємо завершити вже наприкінці квітня. Одразу після цього розпочнемо підготовку документів для ДАБІ, щоб отримати дозвіл на введення цих об’єктів в експлуатацію. А ось оновлення приймальних відділень у Переяславі та Фастові триватиме орієнтовно ще впродовж травня", – зазначив під час онлайн-брифінгу заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

Читайте також: "Велике будівництво" на Харківщині: розпочався ремонт найстарішого моста області

За словами Лісовика, до цього на Київщині встигли завершити модернізацію семи приймальних відділень.

"Білоцерківську лікарню №2, Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, Броварську, Вишгородську, Макарівську та Миронівську центральні районні лікарні вже ввели в експлуатацію. Вони працюють та приймають пацієнтів. Водночас по Іванківській центральній районній лікарні триває підготовка необхідних для ДАБІ документів", – розповів він.

Читайте також: "Велике будівництво": до Чернівців можна буде доїхати по якісній дорозі

Також на Київщині триває будівництво ще восьми сільських амбулаторій. Шість із них – зводять "з нуля".

"Дуже важливо, щоб кожний житель Київщини мав доступ до якісної медичної допомоги. Саме тому триває активна розбудова медичної інфраструктури в наших селах. Роботи паралельно тривають на восьми об’єктах. Плануємо встигнути все до кінця червня. Сподіваємося, що погодні умови сприятимуть своєчасному закінченню робіт", – прокоментував Андрій Лісовик.

Роботи зі зведення сільських амбулаторій на Київщині також тривають у рамках президентської програми "Велике будівництво". Загальна сума вартості всіх проєктів становить майже 297,5 млн грн. На сьогодні в області вже завершили 27 об’єктів, ще на восьми будівельники продовжують працювати.

Як повідомив раніше заступник керівника Офісу президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко, в 2021 році будуть реконструйовані 177 приймальних відділень по всій країні.

Також за президентською програмою "Велике будівництво", що передбачає масштабну розбудову інфраструктури України, у 2021 році, в частині розбудови соціальної інфраструктури, планується побудувати чи реконструювати 95 шкіл, 70 садочків, 80 стадіонів, 29 басейнів.

Джерело Киевская ОГА Теги