Кравчук відповів на погрози Кремля: це буде останній цвях для Росії

Україна не припинить відстоювати свої національні інтереси, заявив перший президент

Кравчук відповів на погрози Кремля: це буде останній цвях для Росії

Україна буде продовжувати захищати свої національні інтереси, незважаючи на погрози Росії.

Про це заявив перший президент України, глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі програми "Шоу №1" на телеканалі "Україна 24".

"Якщо говорити в цілому про нашу роботу в ТКГ, то Україна завжди була в активній наступальній позиції, Росія завжди робила все для того, щоб зупинити або заблокувати наші можливості. Так було і сьогодні, але Україна показала, що в нас є пропозиції, в нас наступальна сила в цьому плані", - заявив він.

Читайте також: Путіну легко не буде - політолог про можливий напад Росії на Україну

Популярні відео

Як підкреслив глава української делегації, "ми пропонуємо, ми виходимо за формальні межі, готові до конструктивної співпраці".

"Я сьогодні відкрито сказав пану Гризлову (главі російської делегації в ТКГ - ред.), що бачу, що Росія все блокує, і останнім часом прямо і безпосередньо погрожує Україні, і не просто на рівні Соловйова або Кисельова, а на рівні офіційної влади. Але, кажу, ви можете погрожувати, писати що хочете, а ми будемо захищати національні інтереси України. Якщо комусь у Кремлі прийде в голову божевільна думка напасти на Україну, я переконаний, що Європа з Україною, світ, США з Україною, це буде останній цвях для Росії", - зазначив Кравчук.

Читайте також: Ексголова СБУ назвав слабке місце України у разі війни з Росією

Перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" також прокоментував свою резонансну обіцянку стріляти в російських окупантів у разі нападу РФ.

Джерело Україна 24 Теги