Кравчук пояснив свої слова про готовність стріляти по росіянах

Перший президент зазначив, що кожен може використовувати зброю для захисту своєї землі

Кравчук пояснив свої слова про готовність стріляти по росіянах

Перший президент України, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі програми "Шоу №1" на телеканалі "Україна 24" прокоментував свою резонансну обіцянку стріляти в російських окупантів у разі нападу РФ.

"Не шкодую (про свої слова - ред.). Не один я таке сказав, так думають, можливо, мільйони. Я переконаний, що кожен українець в такий складний для України час, є одночасно захисником, патріотом, громадянином. Візьміть ту саму Швейцарію. У кожній родині є зброя. І вона може бути використана для захисту своєї землі, народу", - заявив він.

Читайте також: Путіну легко не буде - політолог про можливий напад Росії на Україну

Популярні відео

Водночас, Кравчук визнав, що "трохи перебільшив", тому що у нього "вік уже не стрілецький".

"Але останнім часом я брав участь у різних змаганнях, принаймні, не було такого випадку, щоб я не влучив у ціль. Я цим самим хочу сказати - не тому, що в мене є великі сили, і я можу захистити Україну - я ще раз підтвердив, що кожен українець повинен захищати свою землю, а вороги України повинні бути вигнані за межі України, щоб їхнім духом тут не пахло", - зазначив Кравчук.

Читайте також: Ексголова СБУ назвав слабке місце України у разі війни з Росією

Нагадаємо, 6 квітня в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" перший президент України Леонід Кравчук заявив, що він завжди тримає зброю напоготові.

На запитання, чи готовий він використовувати цю зброю, "якщо хтось буде стрибати з парашутом біля вашого будинку з російськими прапорами", перший президент відповів ствердно.

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги