Путін демонструє силу: "слуга народу" розповів, чи чекати нападу Росії

Голова фракції "Слуга народу" пояснив логіку Кремля

Путін демонструє силу: "слуга народу" розповів, чи чекати нападу Росії

Президент Росії Володимир Путін влаштував біля кордонів України "демонстрацію сили", щоб вивести на діалог президента США Джо Байдена, проте ймовірність збройного конфлікту близька нулю.

Про це заявив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія.

"Сьогодні вранці було закрите засідання парламентського комітету національної безпеки і оборони. Ми заслухали керівника військової розвідки, командувача Сил спецоперацій тощо. З того, що можна сказати в ефірі - дійсно відбувається демонстрація сили, вона відбувається в першу чергу не для України, тому що ми прекрасно розуміємо їхній стан і ресурси, скільки на геополітичному рівні", - сказав "слуга народу".

Читайте також: Тактика шпани: російський політик пояснив, навіщо Путіну розмова з Байденом

За словами Арахамії, "Путін показує, що він серйозний гравець як у Східній Європі, так і в Сирії і так далі, виводить на діалог президента США для того, щоб вони поговорили про геополітику".

"Сама логістика пересування всіх цих військ коштує чималих грошей. Зосереджено трохи більше 100 тис. живої сили, і вони там періодично переїжджають, показуючи авіацію, артилерію, бронетехніку. На щастя, особливо сильних провокацій на фронті немає, є регулярні порушення режиму припинення вогню. Ми сприймаємо це як сигнал нашим ЗСУ бути в повній бойовій готовності. Ми, звичайно, всі розраховуємо на позитивний сценарій, будуть досягнуті якогось роду угоди, проте завдання армії захищати", - зазначив він.

Популярні відео

Нардеп вважає, що "ймовірність збройного конфлікту близька до нуля".

"Але при цьому є геополітична ситуація, коли разом з нами виступає вся Західна Європа і США, Британія. По-перше, тому що Будапештський меморандум, по-друге, всі визнали окупацію Криму знаком конкретної агресії, запровадили санкції, на Донбасі та сама ситуація. Навіть якщо всі ці країни не хочуть сваритися з агресивним сусідом, вони самі себе помістили в рамки, де вже неможливо від цього відхреститися", - додав Арахамія.

Читайте також: Повернення Донбасу та Криму: Гордон назвав єдиний шлях для України

Нагадаємо, президент США Джо Байден зателефонував президенту РФ Володимиру Путіну і запропонував провести зустріч на нейтральній території, щоб обговорити питання двосторонніх відносин.

Ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент США Джо Байден дав Кремлю "зелене світло" для агресії проти України.

Джерело Україна 24 Теги