Наступ на Україну: російський політик впевнений, що в Кремлі помилилися

"У Росії радості від війни не буде ніякої", - зазначив Гозман

Наступ на Україну: російський політик впевнений, що в Кремлі помилилися

Російський політик Леонід Гозман в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» заявив, що російська влада помилилася, думаючи, що війна з Україною консолідує населення Росії перед виборами до Держдуми.

«Розмову Байдена і Путіна (13 квітня – ред.) не сприймають у Росії як перемогу, але сприймають скоріше позитивно. Війна - це найстрашніше, можливо, вони зможуть її відсунути, якщо домовляться. Я думаю, що Байден Україну не зрадить. Я думаю, що «Мюнхена» не буде, коли Гітлеру сказали: роби що хочеш. Вони розуміють загрозу, яка іде від Росії. Тому вони спробують знизити загрозу війни», - зазначив політик.

Читайте також: Напад Росії на Україну: ексрадник Путіна назвав дату

Він упевнений, що не буде нічого подібного кримському консенсусу, коли в Росії значна частина населення була щасливою, що анексували півострів.

«За ці 7 років всім все набридло. На жаль, російська пропаганда домоглася того, що до України ставляться погано, але емоцій ніяких це вже більше не викликає. Тому радості від війни не буде ніякої. Якщо російські начальники очікують, що таким чином вони консолідують населення перед виборами, то це, звичайно, помилка», - заявив Гозман.

Популярні відео

Читайте також: Дуже небезпечна гра: російський політик високо оцінив шанси війни проти України

В ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" президент Інституту економічного аналізу, ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов заявив, що президент США Джо Байден пішов назустріч президенту Росії Володимиру Путіну, запропонувавши йому переговори. Позиція США дає Кремлю "зелене світло" для агресії проти України.

Джерело Україна 24 Теги