Повернення Донбасу та Криму: Гордон назвав єдиний шлях для України

"Ніхто Україні не прийде на допомогу, крім самої України", - зазначив журналіст

Повернення Донбасу та Криму: Гордон назвав єдиний шлях для України

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» назвав єдиний шлях повернення окупованих територій України.

«Що б робив я? Розуміючи, що Путін не відстане від України, розуміючи, що Крим і Донбас можуть повернутися тільки внаслідок наступних дій: перше, розвал Росії і відновлення міжнародного права; друге, наступ української армії на Крим і Донбас, поховаємо кращих хлопців, цим і закінчиться; третє - сподіватися на США, ЄС, що вони врубають санкції і так далі, я б на це теж не сподівався... Що я б робив? Я б налагодив таку економіку в країні, щоб Крим і Донбас дивилися на Україну і облизувалися, тому що не хочуть зазвичай повертатися туди, де погано, а хочуть повертатися туди, де добре», - заявив журналіст.

Читайте також: Напад Росії на Україну: ексрадник Путіна назвав дату

Популярні відео

«Єдиний шлях - це потужні реформи і перетворення в економіці. З України почнуть писати родичі і знайомі: так у нас тут взагалі країна можливостей, дороги будуються, грошей повно. Тоді вони (люди на окупованих територіях - ред.) скажуть: а що ми тут забули в цій Росії. Ніхто Україні не прийде на допомогу, крім самої України. Починати треба з себе», - додав Гордон.

Читайте також: Ексрадник Путіна назвав його головне "сакральне місце" в Україні

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи зважиться президент Росії Володимир Путін напасти на Україну.

Джерело Україна 24 Теги