У Києві продовжили жорсткий карантин: радниця голови МОЗ підтримала Кличка

"Ще в січні ми прогнозували, що Київ буде територією найвищого ризику", - заявила Виноград

У Києві продовжили жорсткий карантин: радниця голови МОЗ підтримала Кличка

Радниця міністра з питань біологічної безпеки МОЗ України Наталія Виноград у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" підтримала мера Києва Віталія Кличка, який оголосив продовження посиленого карантину до 30 квітня.

«Коли говоримо про різні варіанти реагування (на розповсюдження захворювання COVID-19 – ред.), тут є декілька сценаріїв. В даному варіанті я дуже підтримую мера Кличка. Прийняте абсолютно правильне раціональне рішення, людина відповідає за життя людей. Київ – це мегаполіс. Це висока щільність популяції, високі міграційні процеси внаслідок великих обсягів цілеспрямованого переміщення потоків населення. Всі ці ризики притаманні Києву», - зазначила радниця глави МОЗ.

Читайте також: Захворюваність на COVID-19 знову піде вгору — ексміністерка назвала причини

Популярні відео

«Ще в січні ми прогнозували, що Київ буде територією найвищого ризику і найбільших наслідків епідемічних ускладнень, у разі проникнення на територію України британського та інших штамів. Нові штами пробивають імунітет, і людина може бути повторно інфікована», - додала вона.

Читайте також: З локдауном проблеми — чиновник пояснив ситуацію з COVID-19 в Україні

Комісія з надзвичайних ситуацій Києва продовжила посилений карантин у столиці ще на два тижні, тобто до 30 квітня. Про це під час брифінгу 14 квітня повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Раніше радниця міністра з питань біологічної безпеки МОЗ України Наталія Виноград розповіла, де в Україні можуть посилити карантин.

Джерело Україна 24 Теги