Бездіяльність США щодо України розпалює апетити Путіна – Ілларіонов

"Утримати Путіна від нової агресії практично неможливо", - зазначив Ілларіонов

Бездіяльність США щодо України розпалює апетити Путіна – Ілларіонов

Президент Інституту економічного аналізу, ексрадник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» розкритикував США за недостатню підтримку України у зв'язку з військовою загрозою від Росії.

«Президент США одноосібно може надати Україні статус особливо важливого союзника США поза НАТО. Зважаючи на те, що США в особі насамперед президента Байдена не хочуть, не бажають, побоюються робити будь-які реальні кроки щодо захисту України, Путін робить висновки, і за три місяці підтвердилася правильність його розрахунку. Тому що ніякої реальної відповіді з боку американської адміністрації не надійшло, незважаючи на запити з боку українського керівництва», - заявив експерт.

Читайте також: Напад Росії на Україну: екс-радник Путіна назвав дату

За його словами, Путін розцінює це як неготовність і нездатність американської адміністрації підтримувати Україну.

«І це, звичайно, розпалює його апетити. Тому станом на сьогоднішній день широкомасштабні військові дії проти України майже гарантовані. Якщо США не змінять свого ставлення і не зроблять кроки, головний з яких - безпосереднє розміщення американських і натовських збройних сил на території України, якщо цього не відбудеться, утримати Путіна від нової агресії практично неможливо», - зазначив Ілларіонов.

Популярні відео

Читайте також: Дуже небезпечна гра: російський політик високо оцінив шанси війни проти України

В ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" президент Інституту економічного аналізу, ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов заявив, що президент США Джо Байден пішов назустріч президенту Росії Володимиру Путіну, запропонувавши йому переговори. Позиція США дає Кремлю "зелене світло" для агресії проти України.

Джерело Україна 24 Теги