Байден дав Путіну "зелене світло" для агресії проти України: тривожний прогноз

США продовжують політику заохочення агресора, вважає Андрій Ілларіонов

Байден дав Путіну "зелене світло" для агресії проти України: тривожний прогноз

Президент США Джо Байден пішов назустріч президенту Росії Володимиру Путіну, запропонувавши йому переговори. Позиція США дає Кремлю "зелене світло" для агресії проти України.

Про це в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" розповів президент Інституту економічного аналізу, ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов.

"З того, що зараз видно з пресрелізів обох президентів, зрозуміло, що Байден продовжує ту саму політику заохочення агресора, яку проводив з моменту інавгурації, просто зробив ще один набагато радикальніший крок порівняно з тими, які робив останні три місяці. Такий крок не може зробити нічого, як ще більше заохочувати Путіна до ще агресивніших дій", - сказав він.

Читайте також: Економіка в стагнації: Ілларіонов розповів, як санкції вплинули на Росію

Популярні відео

Ілларіонов зазначив, що відповідно до пресрелізу, опублікованого Кремлем, оприлюднено як мінімум 5 областей співпраці, які Байден запропонував Путіну - "забезпечення стратегічної стабільності, контроль над озброєннями, іранська ядерна програма, ситуація в Афганістані, кліматичні проблеми тощо".

"Путін, звичайно, легко віддав те, що йому нічого не вартує - погодився взяти участь в абсолютно безглуздому саміті з кліматичних проблем 22-23 квітня. Це йому нічого не вартує. Звичайно, в путінському пресрелізі є слова про Україну - сказано, що Путін розповів своє бачення, як українські проблеми можуть бути вирішені. Обидва прес-релізи повідомляють про те, що Байден зустрівся б з Путіним. Це сильно нагадує зустріч у Мюнхені в 1938 році перед тим, як розділити Чехословаччину. По суті справи, Байден зробив те , що запропонував Чемберлен у 1938 році - зустріч з Гітлером", - заявив ексрадник президента Росії.

Читайте також: Ексрадник Путіна назвав його головне "сакральне місце" в Україні

Ілларіонов підкреслив, що його "дуже насторожує позиція американської адміністрації, яка крок за кроком погіршує становище України".

"І сьогодні адміністрація Байдена зробила ще один крок цією слизькою доріжкою вниз, виставляючи Україну в дуже скрутному становищі. Замість реальної підтримки України Байден пішов назустріч Путіну, домовляючись з ним з питань, які представляють для нього інтерес і які є, по суті, зеленим світлом для агресії Росії проти України", - зазначив він.

Нагадаємо, президент США Джо Байден зателефонував президенту РФ Володимиру Путіну і запропонував провести зустріч на нейтральній території, щоб обговорити питання двосторонніх відносин.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи зважиться президент Росії Володимир Путін напасти на Україну.

Джерело Україна 24 Теги