Україна вже не та: Гордон пояснив, чи зважиться Путін напасти

У разі ескалації конфлікту в Росію підуть труни загарбників, вважає журналіст

Україна вже не та: Гордон пояснив, чи зважиться Путін напасти

Росія не піде у відкритий наступ проти України, оскільки українці в такому випадку дадуть гідну відсіч і стрілятимуть у відповідь із сучасної зброї.

Про це в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" розповів відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Мені не віриться, що Росія піде в наступ. По-перше, вони там не цілковито відбиті, не зовсім божевільні. Вони розуміють, що якщо почнуться військові дії - Україна вже не та, українці не будуть дивитися, як їх вбивають, українці вбиватимуть у відповідь, і вчинятимуть вірно, тому що ворог прийде на нашу територію. Україна вже має армію - це ще не суперпотужна армія, але потужна. Україна має і секретну зброю, яку застосує обов'язково", - заявив журналіст.

Читайте також: Гордон закликав росТВ берегти відомого пропагандиста: "Щоб ж***у не зламав"

На його думку, "українські військові вже не будуть соромитися стріляти в загарбників, як соромилися в 2014 році".

"Мені багато хлопців говорили, зокрема командувачі АТО, що як змусити людину стріляти в "російських братів"... Сьогодні це питання не стоїть, за 7 років всі все зрозуміли, ні в кого жодних ілюзій немає. Якщо в Росії недостатньо розуміють, як все відбуватиметься, то я скажу: наші стрілятимуть у відповідь та ще й з сучасної зброї. І якщо в Росію підуть труни загарбників, агресорів - Путін має відповісти перед матерями російських солдат, чому вони опинилися на українській території. Він тричі повинен подумати над тим, щоб не втратити рейтинг. В нього непроста ситуація - Навальний у в'язниці, багато молодих людей, незадоволених путінським режимом. Умудритися зіпсувати відносини з усім світом, бути не технологічною країною та ще брязкати зброєю на кордоні з Україною. Думаю, Росія не потягне такого навантаження", - підкреслив журналіст.

Популярні відео

За словами Гордона, в нього немає відчуття, що Росія нападе.

"Але в мене є відчуття, що Росія торгується із Заходом. Ось уже Байден, який вчора назвав його вбивцею, сьогодні запрошує на зустріч. Путін вже виторгував зустріч з Байденом. І так далі", - додав він.

Читайте також: "Моє інтерв'ю викликало істерику у Путіна" — Гордон нагадав про гучний скандал

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що українці незабаром зможуть відчути в своїх кишенях "велику кількість грошей".

 

Джерело Україна 24 Теги