Буде потужний сигнал — міністр про очікування від саміту лідерів НАТО

Ольга Стефанішина розповіла, як просувається впровадження стандартів НАТО в Україні

Буде потужний сигнал — міністр про очікування від саміту лідерів НАТО

Україна готова до ескалації ситуації на Донбасі, розповіла віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Україна готова до будь-якої ескалації. Сьогодні країни НАТО, Європейський Союз та США підтверджують підтримку України, підтримку виконання Україною всіх зобов'язань, готовність до посилення міжнародного тиску, і максимальне підвищення ціни будь-якої ескалації для Росії. Ми очікуємо, що на саміті лідерів НАТО обговорять питання безпеки України, і відповідно ми порушимо питання про надання Плану дій щодо членства, оскільки деякі лідери НАТО вже заявляли, що шлях до північноатлантичної інтеграції — це шлях реформ. Ці реформи і є планом дій, і ми вважаємо, що це буде найбільшим сигналом єдності Заходу щодо підтримки України та її територіальної цілісності", — сказала вона.

Читайте також: Червона лінія: експерт розповів, чи будуть війська НАТО в Україні

Як відомо, 294 стандарти НАТО все впроваджені або на порозі впровадження. Стефанішина розповіла, яка ситуація з іншими стандартами.

"Можу підтвердити, що за останній рік ми запровадили 2/3 усіх впроваджених стандартів НАТО, це великий показник. Звичайно, що попереду ще більша робота, але сьогодні ми прийняли важливі закони — про державну таємницю, про оборонні закупівлі, — і це основа, яка лежатиме в подальших кроках. Звичайно, це питання років", — сказала вона.

Популярні відео

Раніше ексміністр закордонних справ України Володимир Огризко назвав умови для вступу України до НАТО.

Джерело Україна 24 Теги