Путін має зрозуміти, що його чекає: дипломат дав пораду Україні і Заходу

"Варто чітко говорити партнерам, що реальна мета Путіна - не мир на Донбасі, а загарбати всю Україну", - зазначив Єлісєєв

Путін має зрозуміти, що його чекає: дипломат дав пораду Україні і Заходу

Дипломат, надзвичайний і повноважний посол Костянтин Єлісєєв в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів, як має діяти Україна на дипломатичному рівні, щоб зупинити військову загрозу з боку Росії.

«Не треба зараз лише розповідати про загрозу з боку Росії, а треба чітко формулювати для наших партнерів, що ми очікуємо від них у плані конкретики. Яку саме конкретну допомогу ми хочемо від них отримати в цій ситуації. Треба говорити й про тактику, і про стратегію. Що стосується тактики, то наші партнери мають зараз чітко артикулювати, щоб Росія розуміла ціну, яку вона має заплатити у разі подальшої агресії. Ми маємо зараз вимагати, щоб наші партнери запровадили, з точки зору тактики, санкції за те, що Росія вже сконцентрувала свої війська, порушуючи всі міжнародні домовленості. По-друге, наші партнери мають сформулювати чітко пакет так званих превентивних пекельних санкцій, аби Путін зрозумів, що його очікує, якщо станеться гірше», - зазначив дипломат.

Читайте також: Прогулятися до Дніпра не вийде — експерт про плани Росії

Популярні відео

Він висловив сподівання, що міжнародні партнери України не лише робитимуть заклики та висловлюватимуть стурбованість, а що вони мають засуджувати, вимагати й чітко артикулювати механізм санкцій.

«Ми маємо чітко розуміти й казати нашим партнерам, що реальна мета Путіна і Росії – це не мир на Донбасі, а заграбастати всю Україну. Україні треба ініціювати прискорення термінів проведення запланованих навчань військ НАТО на території України, треба знову ставити питання про розміщення миротворців ООН на території окупованого Донбасу. Ще багато чого треба зробити», - заявив Єлісєєв.

Читайте також: Санкції не допоможуть: Ляшко назвав єдиний спосіб зупинити Путіна

Раніше заступник міністра закордонних справ Євген Єнін розповів, якою буде реакція на посилення агресії з боку Росії.

Джерело Україна 24 Теги