Слів не вистачить: у МЗС розповіли, чим відповідатимуть на агресію Росії

Євген Єнін розповів, як західні країни підтримують Україну

Слів не вистачить: у МЗС розповіли, чим відповідатимуть на агресію Росії

Партнери України одностайно підтримують її в конфлікті з Росією. Про це в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24" розповів заступник міністра закордонних справ Євген Єнін.

"Сьогодні дуже важливим є факт демонстрації потужної одностайної підтримки всіх наших партнерів, по суті, всієї цивілізованої спільноти щодо територіальної цілісності та суверенітету України. Водночас, якщо російська сторона все-таки продовжить розвиток ескалації біля наших кордонів, слів буде недостатньо. Саме над цим ми на цьому етапі працюємо з нашими партнерами", — сказав він.

Читайте також: Ляшко про третю світову війну: в Росії шизонуті, але не самогубці

Популярні відео

Єнін зазначив, що українські збройні сили стали значно сильнішими з 2014 року.

"Хотів би зазначити, що після закінчення 7 років наша армія значно зміцнила свою міць. Так само міцнішими виглядають зв'язки та взаємодія з нашими західними партнерами. Упродовж останніх років ми почали отримувати істотну військову допомогу з боку членів НАТО і, зокрема, США, в тому числі зразки летальної зброї, застосування яких може істотно підвищити ціну агресії для Російської Федерації", — сказав він.

Раніше член української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш розповів про військові приготування в ОРДЛО.

Джерело Україна 24 Теги