Санкції не допоможуть: Ляшко назвав єдиний спосіб зупинити Путіна

Росія влаштувала Україні та Заходу випробування на міцність, вважає політик

Санкції не допоможуть: Ляшко назвав єдиний спосіб зупинити Путіна

Україна має створити міжнародний фронт протидії російській агресії, щоб дати відсіч президенту РФ Володимиру Путіну.

Про це заявив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" лідер Радикальної партії Олег Ляшко, коментуючи концентрацію військ Росії біля кордонів України.

"Думаю, це випробовування нас і наших партнерів на міцність – на реакцію, на здатність дати адекватну відповідь. Головне, щоб США і Європа знову не зробили тієї помилки, як у 2014 році, коли Україна фактично сам на сам лишилася з агресором. А нам розказували – не провокувати, висловлювали занепокоєння та обурення", - заявив політик.

Читайте також: За прикладом Гітлера – Ляшко розповів, звідки Україні чекати атаки Росії

Популярні відео

На думку Ляшка, єдине, що зупинить ворога – "це наша сила, об'єднана солідарна сила України й всього цивілізованого світу".

"Я впевнений, що у них цього разу цей номер не пройде, як у 2014 році. Грубо кажучи, якщо Путін надумає піти в пряму атаку, треба робити міжнародний фронт протидії. Не посилення санкцій… Ніякі санкцій не заважають їм "Північний потік-2" будувати… Тут не санкції треба, а відсіч агресору. Флот США повинен стояти в Чорному чи Середземному морі як нагадування Путіну, яку ціну він заплатить за відкриту агресію проти України. Треба діяти тільки так", - наголосив лідер Радикальної партії.

Читайте також: Путін відступає не просто так - експерт пояснив заяву Кремля щодо війни з Україною

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що у разі відкритого нападу Росії на Україну українська армія дійде до Москви.

Джерело Україна 24 Теги