Путін відступає не просто так - експерт пояснив заяву Кремля щодо війни з Україною

У Кремлі перевірили, як Україна готуватиметься до відсічі, зазначив Ігор Романенко

Путін відступає не просто так - експерт пояснив заяву Кремля щодо війни з Україною

Росія заявляє про неприйнятність війни з Україною, оскільки не має біля українського кордону достатньої кількості військ для відкритого нападу.

Таку думку висловив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" військовий експерт Ігор Романенко.

"Бойові дії можуть бути низької інтенсивності, як зараз. Ми бачимо, що, на жаль, у нас вбивають по військовому, а то й більше, за день", - заявив він.

Читайте також: Не тільки Донбас: експерт розповів, де Росія може влаштувати провокації

Експерт нагадав заяву прессекретаря президента РФ Володимира Путіна Дмитра Пєскова про те, що вони "захищатимуть своїх громадян, яких вже на території ОРДЛО більше ніж 700 тисяч".

"А зараз він бачить, яким чином Україна готується до всього цього, до супротиву і відсічі, і як допомагають союзники. І тепер повертається до іншого – "про що ви говорите, про яку війну..." – зауважив Романенко.

Популярні відео

За його словами, Росія "неспроста" відступає у цій ситуації.

"Путін робить це настільки, наскільки йому дозволяють. Україна це дозволяти не буде… На третій рівень, тобто широкомасштабну війну з Україною, поки немає формування сил у них, тому що це дуже дорого. Вони там зібрали до 80 тисяч, а для цього потрібно від 240 і більше", - розповів військовий експерт.

Читайте також: Легко не буде: Арестович розповів, чим Україна заплатить за членство в НАТО

Нагадаємо, прессекретар Путіна Дмитро Пєсков, коментуючи можливість війни Росії з Україною, заявив, що "ніхто не збирається рухатися до війни й взагалі ніхто не сприймає можливість такої війни".

Раніше глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна не стане першою посилювати конфлікт з Росією.

Джерело Україна 24 Теги