Україна не буде нападати першою — "слуга народу" про конфлікт з Росією

Олександр Корнієнко розповів, яким шляхом Україна збирається залагодити ситуацію

Україна не буде нападати першою — "слуга народу" про конфлікт з Росією

Україна не стане першою посилювати конфлікт з Росією. Про це заявив народний депутат, голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко на Погоджувальній раді депутатських фракцій, яка транслювалася в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Останні два тижні ми спостерігаємо безпрецедентне нашестя Російської Федерації біля наших кордонів, стягуються війська, йде дуже агресивна риторика, не те що недружня, а взагалі ворожа. Ця тема широко обговорюється. Але потрібно розуміти, що Україна — мирна країна, і ми іншого шляху, крім політико-дипломатичного, для вирішення цього конфлікту не бачимо. Україна не буде нападати першою", — сказав він.

Читайте також: Санкції не допоможуть, є інші варіанти — експерт про Росію

Корнієнко підкреслив, що Україну підтримують західні країни.

"Світ зараз на боці України, Україна не сама в цій біді. За минулий тиждень були розмови з представниками Великої Британії, і в Туреччині був наш президент, і була розмова з президентом США Байденом дуже предметна", — зазначив він.

Раніше колишній перший заступник командувача Сил спеціальних операцій Сергій Кривонос розповів, де Росія може влаштувати провокації.

Джерело Україна 24 Теги