ОБСЄ обговорить війська Росії біля кордонів України: Арестович повідомив подробиці

ОБСЄ має дати оцінку діям Кремля

ОБСЄ обговорить війська Росії біля кордонів України: Арестович повідомив подробиці

Радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" прокоментував спеціальне засідання в ОБСЄ, яке ініціювала Україна через нарощування Росією військ біля своїх кордонів.

"Не думаю, що можна чекати чогось важливого, здатного змінити ситуацію навколо України. Почнемо тому, що це процедура, існують відповідні процедури, які повинні бути здійснені насамперед, і вони здійснюються. Також практична і дипломатична користь є. Політика - це позиція, якщо ОБСЄ займе відповідну позицію, то росіянам буде складніше проводити свою політику в інформаційному та дипломатичному середовищі", - заявив він.

Читайте також: Хочу заспокоїти українців - військовий експерт оцінив шанси нападу Росії

Популярні відео

За словами Арестовича, прийшла черга ОБСЄ висловити свою позицію:

"Вони повинні дати оцінку діям Росії. Цього очікують від керівництва Російської Федерації, США, Франції, Німеччини, Британії і всього цивілізованого світу, Ради Європи".

Читайте також: Путіну легко не буде - політолог про можливий напад Росії на Україну

Радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, коли відбудуться переговори у форматі Україна-Франція-Німеччина щодо ситуації на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги