Новий фейк Росії про Донбас: експерт пояснив задум Кремля

Ілія Куса заявив про інформаційну атаку проти України

Новий фейк Росії про Донбас: експерт пояснив задум Кремля

Новий фейк російської пропаганди про вбивство українськими військовими дитини на Донбасі спрямований на внутрішню аудиторію в РФ.

Про це в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" розповів експерт-міжнародник Ілія Куса.

"Це (фейк про загиблого хлопчика - ред.) не привід, це частина їхнього інформаційного супроводу військово-політичної ескалації, яку вони проводять. Якщо робота Центру протидії дезінформації буде зводитися тільки до того, щоб спростовувати фейки, це не має сенсу. Наприклад, ця інформаційна атака на тему загиблого хлопчика спрямована, як я думаю, не на Україну, а на внутрішню аудиторію, це класична пропаганда, поширення інформації для формування громадської думки. Це легко перевіряється, в Україні цю версію ніхто серйозно не сприймає", - сказав Куса .

Читайте також: Хочу заспокоїти українців - військовий експерт оцінив шанси нападу Росії

За словами експерта, важливо, щоб Центр протидії дезінформації займався "не просто боротьбою з фейками, а формуванням нашого інформаційного порядку денного, який у нас просідає".

Популярні відео

Нагадаємо, російська пропаганда поширює інформацію про те, що українські військові в ОРДЛО скинули з безпілотника вибухівку, в результаті чого загинула дитина.

Зі свого боку, заступник міністра культури і інформаційної політики Тарас Шевченко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що походження вибухового пристрою "жодним чином не підтверджено і не встановлено".

Джерело Україна 24 Теги