"Слуга народу" розповіла про позачергове засідання Ради: Буде 10 основних пунктів

На порядку денному низка важливих питань

"Слуга народу" розповіла про позачергове засідання Ради: Буде 10 основних пунктів

На першому позачерговому засіданні, яке проведе Верховна Рада, народні депутати планують розглянути 10 основних питань.

Про це повідомила в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" народна депутатка від "Слуги народу" Олена Шуляк.

"Буде 10 основних пунктів на першому позачерговому засіданні. По-перше, розблокуємо постанову, яка заблокувала закон про велику приватизацію. Наявність цієї постанови знову не дозволяє Фонду держмайна проводити відповідні інвестиційні конкурси. По-друге, якщо ми говоримо про економіку, ми говоримо про рішення, яке стосується продовження програми "Доступна іпотека" для того, щоб продовжувати програми фінансового лізингу під 5%. Повертаючись до НАТО - ми будемо приймати відповідні рішення щодо процедур оборонних закупівель за тими методиками, які є у членів НАТО", - перерахувала Шуляк.

Читайте також: Це потрібно українському народу: в "Слузі народу" розповіли про мету змін у Раді

Популярні відео

Також, за її словами, нардепи планують, як і минулого року, звільнити від здачі ЗНО та ДПА дітей, які не планують вступати до вишів, "щоб уникнути великого скупчення".

"Ми будемо розглядати певні процедури щодо інституту старост, конституційну процедуру, всі важливі речі, які стояли на порядку денному, поки ми не зайшли в поправковий спам", - додала "слуга народу".

Нагадаємо, з наступного тижня Верховна Рада планує повернутися до пленарних засідань, а також провести позачергові засідання.

Нардепка з фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24", що парламенту доведеться працювати вдвічі більше, ніж зазвичай.

Джерело Україна 24 Теги