Війська Росії біля кордонів: Арестович розповів, як Захід підтримав Україну

Росія залякує як Захід, так і Україну, зазначив радник української делегації в ТКГ

Війська Росії біля кордонів: Арестович розповів, як Захід підтримав Україну

Міжнародна спільнота підтримала Україну в зв'язку з концентрацією біля її кордонів військ Росії та показала, що не залишить її сам на сам з Кремлем.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович.

"ОБСЄ, Франція, Німеччина на рівні МЗС, заяв лідерів, надали свою оцінку концентрації російських військ на кордоні з Україною. З останніх - пані Меркель. Вона позавчора провела бесіду з Путіним, наскільки ми знаємо з відкритих джерел, закликала його відкликати війська з кордонів України, припинити погрози тощо, змінити напрямок політики", - сказав він.

Читайте також: Україні протистоїть мавпа з гранатою — Ляшко про Росію

Популярні відео

Арестович заявив, що Україні надана потужна підтримка.

"За останні 10 днів розмови з Байденом, лідером Британії, лідером Канади, польським представником, главою НАТО, главою військового комітету НАТО. Практичні дії західних військ на підтримку України. Заплановано візит Зеленського до Франції. Це достатньо свідчить про всебічну підтримку і дає впевненість у тому, що нас не залишать сам на сам з Росією", - заявив радник української делегації в ТКГ.

Читайте також: Не Донбас: у Раді розповіли, звідки чекати наступу Росії

Він додав, що Росія "проводить стратегічну кампанію дезінформації, залякування як Заходу, так і України", і допустив, що "на фронті локальні загострення можливі".

Нагадаємо, заступник керівника адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявив, що в разі відновлення масштабних військових дій на Донбасі Росія "буде захищати" громадян з паспортами РФ.

Джерело Україна 24 Теги