Є питання — екссекретар РНБО про рішення Ради з нацбезпеки

Олександр Данилюк розповів, чи варто РНБО виносити рішення про санкції проти громадян України

Є питання — екссекретар РНБО про рішення Ради з нацбезпеки

Екссекретар РНБО Олександр Данилюк заявив у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24", що є питання до рішень РНБО щодо контрабандистів.

"Якщо рішення про введення нових санкцій проти контрабандистів будуть прийняті завтра (на засіданні РНБО - ред.), то певна послідовність є. Після попереднього рішення РНБО було багато критики, спрямованої на те, що "чому саме ці топ-10", чому проти громадян України вводять санкції, де тут фінансування тероризму. Всі ці особи відомі як контрабандисти, більше знаходяться на півдні країни, на заході. А якщо говорити про фінансування тероризму, то ті, хто займаються, зокрема, контрабандою тютюну в ОРДЛО, вони більше підпадають під цю категорію", — сказав він.

Читайте також: Сподіваюсь, буде рішення суду – Разумков про нові санкції РНБО

Популярні відео

За словами Данилюка, СБУ має доводити роботу до кінця.

"Якщо РНБО ухвалить таке рішення завтра, це буде логічним продовженням попереднього засідання. Але у мене все-таки питання, наскільки правильно приймаються такі рішення, бо, якщо у СБУ є інформація по контрабандистах, замість того, щоб нести її в РНБО, СБУ їх прикриває. І санкції не потрібно вводити, подавайте до суду, нехай сидять. Важливо, щоб СБУ та правоохоронні органи доводили свою роботу до кінця", — сказав він.

Нагадаємо, 2 квітня на засіданні Ради національної безпеки та оборони ввели санкції проти "топдесятки української контрабанди". Президент Володимир Зеленський своїм указом 4 квітня ввів в дію рішення РНБО про санкції.

Джерело Україна 24 Теги