Доведеться працювати вдвічі більше — "слуга народу" про плани Ради

Роксолана Підласа поділилася планами парламенту на наступний тиждень

Доведеться працювати вдвічі більше — "слуга народу" про плани Ради

З наступного тижня Верховна Рада планує повернутися до пленарних засідань, а також провести позачергові засідання. Народна депутатка від фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа розповіла в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", що парламенту доведеться працювати вдвічі більше звичайного.

"З наступного тижня Верховна Рада працюватиме вдвічі більше, тому що крім чергового пленарного засідання, у нас щодня планується позачергове. Принаймні, поки що так наша фракція планує. Наші депутати будуть збирати підписи, 150 підписів, і скликати позачергове засідання", — сказала вона.

Читайте також: Це потрібно українському народу: в "Слузі народу" розповіли про мету змін у Раді

Популярні відео

Депутатка пояснила, що через поправки до земельного законопроєкту Рада не може розглянути інші питання у звичайному порядку.

"Робота Ради поки залишається заблокованою через земельні поправки. "Батьківщина" не збирається їх відкликати, наскільки ми знаємо. Але у нас ще багато роботи, законопроєктів, які від нас чекає суспільство, і нам потрібно їх ухвалювати. Якщо не хочуть їх приймати в пленарному режимі, то ухвалюватимемо у позачерговому.

Це виглядало на останніх пленарних засіданнях як спроба силою взяти нас в коаліцію і змусити до якихось домовленостей. Завжди "Батьківщина" використовує земельні закони як привід для власного піару, бо ті поправки, які вони доповідають у залі... вони використовують цей час для промов про те, що "Слуга народу" вкрала у когось землю", — заявила Підласа.

Нагадаємо, раніше "слуга народу" Олександр Качура висловився про коаліцію з "Батьківщиною".

Джерело Україна 24 Теги