Закон про референдум: в "Слузі народу" розповіли, чи є підпис Зеленського

Руслан Стефанчук також запросив усіх брати участь в обговоренні законопроєкту про місцевий референдум

Закон про референдум: в "Слузі народу" розповіли, чи є підпис Зеленського

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" сказав, що президент Володимир Зеленський сьогодні підписав закон про всеукраїнський референдум.

"Я думаю, документ повинен з'явитися сьогодні. Це один з найскладніших законів, який розроблявся в цьому скликанні Ради, і тому він вимагав більше часу для його напрацювання, для вивірки всіх юридичних конструкцій, механізмів. Це, напевно, єдиний закон за всю каденцію Ради 9-го скликання, який мав на меті пройти всю процедуру, разом з громадським обговоренням, висновками "Венеціанської комісії", консультаціями з експертами. Ми отримали механізм, який, я дуже сподіваюся, буквально сьогодні буде оприлюднений на сайті президента України як підписаний. З цього моменту ми отримаємо реальний законодавчий механізм для того, щоб наповнити реальним змістом ст. 5 Конституції про те, що вищим джерелом влади є український народ. Та інформація, яка у мене є - що президент підписав, і сьогодні вона має з'явитися на сайті президента України", - сказав Стефанчук.

Читайте також: Референдум щодо Криму і Донбасу: резонансній ідеї Кравчука дали пояснення

Популярні відео

Перший заступник голови Ради також запросив усіх приєднатися до громадського обговорення законопроєкту про місцевий референдум.

"Крім цього, я хочу нагадати, що вже розроблений і винесений на громадське обговорення законопроєкт про місцевий референдум, він знаходиться на сайті Верховної Ради для публічного обговорення", - сказав Стефанчук.

Читайте також: Закон про референдум: у Раді назвали чотири небезпечні моменти

Нагадаємо, раніше експрезидент України Леонід Кравчук розповів в ефірі каналу "Україна 24", яке питання потрібно винести на всеукраїнський референдум.

Джерело Україна 24 Теги