Журналіст про вторгнення Росії в Україну: "Війна для Путіна закінчиться в Гаазі або Києві"

"Концентрація великих військових сил не робиться відкрито", - запевнив Яковенко

Журналіст про вторгнення Росії в Україну: "Війна для Путіна закінчиться в Гаазі або Києві"

Опозиційний російський журналіст Ігор Яковенко в програмі «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» пояснив, чому масштабного військового наступу Росії на Україну не буде.

«Головне, чого боїться Кремль - це те, про що сказав Зеленський, про спробу створити якийсь план щодо членства в НАТО. Це найстрашніше, в їхніх головах, маю на увазі Кремль, Україна не є країною. Коли говорять, що росіяни не миритимуться з втратою... це маячня, тому що росіяни різні, у них в головах різні речі. Не існує єдиного ставлення, як це транслюють по телевізору. Це міфи в головах мастодонтів, які затрималися при владі. Тому, безумовно, буде провокація, але ніхто на велику війну не наважиться. Тому що у Путіна на неї просто немає сил. Концентрація великих військових сил не робиться відкрито, робляться маневри, навчання, як це було напередодні окупації Криму. Це робиться досить приховано - і потім раптові дії», - зазначив експерт.

Читайте також: Не Донбас: у Раді розповіли, звідки чекати наступу Росії

Популярні відео

Він розповів, чому президент Росії Володимир Путін не наважиться на відкрите вторгнення.

"Цього не буде. Є навіжені, які говорять, що ми зараз візьмемо Київ і таке інше... Але є абсолютно чітке розуміння того, що ця війна для Путіна закінчиться в Гаазі або в Києві, мається на увазі в суді. Інша справа, можлива провокація. І далі виникає невизначеність. Тому що коли відбувається бойове зіткнення при великій концентрації військ, то виникає ситуація невизначеності - так виникла Перша світова війна, якої ніхто не хотів», - заявив Яковенко.

Читайте також: Путін може отримати по шапці - російський політолог про війну з Україною

Раніше радник української делегації в ТКГ щодо Донбасу Олексій Арестович розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що Росія впродовж 10 років атакуватиме Україну чотирма силами.