Ексголова СБУ про загрозу Україні від Путіна: "У Росії все підготовлено"

"На сьогодні західні, північні воєнні округи ЗС Росії розгорнуті повністю", - заявив Смешко

Ексголова СБУ про загрозу Україні від Путіна: "У Росії все підготовлено"

Ексголова СБУ Ігор Смешко в ефірі програми «Шоу №1» на телеканалі «Україна 24» заявив, що в Росії підготували населення до наступу на Україну і розуміють, що НАТО за українців не воюватиме.  

«Давайте факти називати фактами. У нас окупована частина території. На сьогодні західні, північні воєнні округи ЗС Росії розгорнуті повністю, відпрацювали всі операції за різними сценаріями окупації України. В тому числі з Білорусі над нами нависає угруповання, абсолютно підготовлене для наступальної операції. Безпрецедентна реакція НАТО. Коли європейське командування США переводило свої війська в режим невідворотності можливого конфлікту? Коли міністри оборони США, Великої Британії телефонували нам і посилали сигнал перш за все Москві, що ми розуміємо, що дуже серйозна ситуація, і ми з вами, але дипломатичними засобами? Україна – не член НАТО. Не треба мати ілюзій. Прекрасно розуміє Путін – за нас НАТО воювати не буде», - заявив ексголова СБУ.

Читайте також: Не Донбас: у Раді розповіли, звідки чекати наступу Росії

Популярні відео

Він наголосив, що в Арктиці спливли чотири російські атомні підводні човни. Американська розвідка підтвердила, що там випробовували торпеди з нуклеарною боєголовкою, яка може спричинити атаку на узбережжя США з важкими наслідками.

«Путін вважає найбільшою катастрофою розпад СРСР, а його найбільше досягнення – це Абхазія і Крим. Зараз Кремль показав, що він, крім сили, нічого не поважає. Американці – це єдина сила, яку вони зараз вважають адекватною. У цей час, коли говорять, що ми не повинні реагувати… Перша умова підготовки до війни – це робота зі своїм населенням, підготовка населення, щоб воно сприйняло такі акції з боку свого уряду. У Росії все підготовлено. За ці роки війни нам треба було розуміти: вчитель, лікар, офіцер – це найшанованіші люди в країні. Ми втратили ці останні роки. Єдине, що може зупинити Росію – це міцна економіка, міцна армія, міцна інформаційна політика всередині України», - зазначив Смешко.

Читайте також: Путін може отримати по шапці - російський політолог про війну з Україною

Раніше радник української делегації в ТКГ щодо Донбасу Олексій Арестович розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що Росія впродовж 10 років атакуватиме Україну чотирма силами.

Джерело Україна 24 Теги