Війська Росії біля кордонів - екснардепка розповіла, чим має відповісти Україна

За словами Тетяни Чорновол, від Росії можна чекати чого завгодно

Війська Росії біля кордонів - екснардепка розповіла, чим має відповісти Україна

Україна у відповідь на нарощування військової присутності Росії біля своїх кордонів має оголосити навчання резервістів по всій країні.

Про це заявила в ефірі програми "Шоу №1" на телеканалі "Україна 24" ексдепутатка Верховної Ради Тетяна Чорновол.

"Від Росії можна чекати чого завгодно. Ми можемо згадати розстріл російськими військами наших військових у "зеленому коридорі". Була домовленість, відступали, регулярні російські війська з мінометів розстріляли нашу колону, попри домовленість", - нагадала вона.

Читайте також: Ляшко пригрозив Росії: Кремль горітиме, як у часи Наполеона

Популярні відео

На думку Чорновол, Україна зараз "куди більш захищена, ніж у 2014-2015 роках, але, на жаль, наша армія куди слабкіша, ніж у 2018-2019 роках".

"Наразі наша реакція має бути, зокрема, провести навчання резервістів. У нас величезна кількість резервістів, це дуже професійні воїни, які пройшли гарячі часи 2014-2015 років. Просто зараз треба було оголосити збори резервістів по всій країні. Це була б демонстрація нашої сили навіть не Росії, це була б демонстрація, зокрема і Заходу, що ми готові. Тому що допомагають переможцям, слабким і нікчемним ніхто допомагати не буде", - наголосила екснардепка.

Читайте також: Росії показали нового "розп'ятого хлопчика" - заступник міністра про події в ОРДЛО

Раніше ексглава СБУ Ігор Смешко в ефірі телеканалу "Україна 24" сказав, за якої умови Росія наважиться на відкриту війну з Україною.

Джерело Україна 24 Теги