Росії показали нового "розп'ятого хлопчика" - заступник міністра про події в ОРДЛО

Інформаційна війна проти України вийшла на новий рівень

Росії показали нового "розп'ятого хлопчика" - заступник міністра про події в ОРДЛО

Російська пропаганда активно поширює інформацію про начебто вбивство українськими військовими дитини в ОРДЛО. РФ довго не надавала доказів, очікуючи, що Україна заперечуватиме сам факт загибелі хлопчика, і її можна буде зловити на брехні. Водночас обставини загибелі залишаються нез'ясованими.

Про це розповів в ефірі програми "Шоу №1" на телеканалі "Україна 24" заступник міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко.

"Ми моніторимо і зазначаємо, що в російському інформаційному просторі зараз посилена інформаційна війна, посилені наративи, які спрямовані на негативне ставлення і промивання іміджу України… Начебто було скинуто вибухівку з дрона і вбито хлопчика. І це піднімається на всіх телеканалах, це коментують ключові політики Росії, таким чином демонструючи нову історію про "розіп'ятого хлопчика" й, очевидно, підбурюючи таким чином російське суспільство в першу чергу і тих, хто орієнтований на російські медіа", - заявив Шевченко.

Читайте також: Росія нав'язує Україні термін "Донбас" - експерт про інформаційну війну

Популярні відео

Коментуючи реакцію Україну на дану інформацію, заступник міністра зауважив, що "в таких ситуаціях важлива швидкість, але і вивіреність".

"Коли стверджується про певний факт на території, яка зараз, на жаль, непідконтрольна, важлива перевірка, важливе з'ясування обставин. Тому, на моє переконання, звернення, зокрема і до місії ОБСЄ, з можливістю перевірити, чи справді такі факти мали місце. І, до речі, таке враження, що Росія якраз і очікувала, що ми будемо швидко заперечувати, що такого факту взагалі не існувало, бо тривалий час не було взагалі ніяких підтверджень – жодних фото, жодних доказів, щоб пізніше виставити, що принаймні сам вибух мав місце, однак походження вибухового пристрою ніяким чином не підтверджене і не встановлене", - розповів він.

Читайте також: Путін досяг мети - ексдепутат Держдуми про війська Росії біля кордонів України

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як пропаганда РФ готує росіян до війни з Україною.

Джерело Україна 24 Теги