Загроза війни з Росією: нардеп пояснив поведінку Кремля

Олексій Гончаренко порівняв РФ з вуличним хуліганом

Загроза війни з Росією: нардеп пояснив поведінку Кремля

Росія, нарощуючи військову присутність біля кордонів України, діє за логікою вуличного хулігана. Україна і світ повинні продемонструвати, що готові дати відсіч.

Таку думку в ефірі програми "Шоу №1" на телеканалі "Україна 24" висловив народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

"Якщо світ і Україна продемонструють, що вони готові дати відсіч Росії, ніякої повномасштабної війни не буде. Це класична дія агресора. Це як у житті – хуліган хоче спробувати, чи є можливість атакувати ту чи іншу людину… Якщо він бачить здатність відповісти, тим більше якщо він зрозуміє, що людина озброєна – ніколи нападу не буде. А якщо побачить слабину, то може бути абсолютно все. Тому наше завдання – продемонструвати готовність як держави. Я хочу подякувати міжнародній спільноті, яка вже продемонструвала, що вони готові до такого сценарію, готові допомагати Україні", - заявив він.

Читайте також: Ляшко пригрозив Росії: Кремль горітиме, як у часи Наполеона

Популярні відео

Нардеп вважає, що Росії для нападу ніякий привід не потрібен – "якщо їй потрібно, вона сама його вигадає".

"Ми всі пам'ятаємо "розіп'ятого хлопчика" у Слов'янську. Ми чудово знаємо, як працює російська пропаганда. Якщо у них буде прийнято рішення почати війну, їх ніщо не зупинить. Ми маємо продемонструвати, що ми готові. Звичайно, Україна не є ініціатором. Нам не потрібна якась ескалація, не потрібна війна. Але ми маємо показати, що готові реально відбивати – тоді ніякого нападу не буде", - вважає Гончаренко.

Читайте також: Ексголова СБУ назвав слабке місце України у разі війни з Росією

Раніше ексглава СБУ Ігор Смешко в ефірі телеканалу "Україна 24" сказав, за якої умови Росія наважиться на відкриту війну з Україною.

Джерело Україна 24 Теги