Ляшко пригрозив Росії: Кремль горітиме, як у часи Наполеона

Політик зазначив, що українці тримають свою зброю начищеною

Ляшко пригрозив Росії: Кремль горітиме, як у часи Наполеона

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" заявив, що у разі відкритого нападу Росії на Україну українська армія дійде до Москви.

"Я впевнений, наші союзники-американці зроблять все, щоб зупинити Путіна. Але ніхто за нас це не зробить. В першу чергу, ми повинні Росію зупинити. Леонід Макарович (Кравчук – ред.) у Голованова в ефірі казав, що його зброя начищена. Я хочу сказати – моя теж. І не один ствол. Як тільки ця сволоч, хоч один, перейде кордон – я вже буду там із десятком стволів, із як мінімум десятком людей, однодумців. Я впевнений, що це буде партизанська війна, як колись Гітлер напав, то на Чернігівщині від старого до малого – хто або на фронт, або в партизани пішли. Зараз буде те саме", - заявив політик.

Читайте також: За прикладом Гітлера – Ляшко розповів, звідки Україні чекати атаки Росії

Популярні відео

Ляшко пообіцяв, що у Путіна "земля горітиме під ногами".

"Тоді радянська армія не вийшла на кордон і зупинилася – вони тоді дійшли до Берліну. От я Путіну гарантую те саме. Як тільки вони надумають сюди йти широкомасштабною агресією, ми не зупинимося на кордоні між Україною і Росією, ми дійдемо, як колись наші гетьмани, до Москви, і той Кремль горітиме, як у часи Наполеона. Тому хай не нариваються. Не будіть лихо, поки воно тихо. Українці – дуже доброзичлива, дуже щира, гостинна нація. Нам чужого не треба, але свого не віддамо", - зазначив лідер Радикальної партії.

Читайте також: Ляшко назвав єдину можливість захистити Україну від Росії

Нагадаємо, 6 квітня в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" перший президент України, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив на запитання журналіста Дмитра Гордона, чи стоїть у нього зброя біля ліжка: "У мене зброя почищена, готова. Мало того, у мене охорона є, у мене є свої пристріляні місця з мого будинку – з балкона, з іншого. Я їм кажу: хлопці, якщо буде якась неприємність, не грайтесь, не бігайте, тому що я далеко не бачу, але тінь побачу. А стріляю я добре, можу випадково підстрелити. Я кажу, я стрілятиму до останнього, поки у мене руки будуть тримати зброю, поки бачитиму ворога. Я його, сукіного сина, до себе на поріг не запрошував. Він прийшов сам. Я його вб’ю, як тільки він появиться. Що буде далі – мене вже не цікавить. Але я його вб'ю".

Гордон: "Тобто, якщо хтось стрибатиме з парашутів біля вашого будинку з російськими прапорами, ви цю зброю належним чином?..."

Кравчук: "Використаю обов'язково…".

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги